KONTAKT OSS

  Har du spørsmål om strømmetjenesten discovery+ kan du gå hit Du kan også sende en melding til vår kundeservice på Facebook  
       
 


Klikk her for å sende en mail til kundeservice hos discovery+:
support@discoveryplus.no

Reklamefrie dager
Fire dager i løpet av et år viser vi innhold for ideelle organisasjoner og aktører i våre reklamepauser på TVNorge. Ønsker du å annonsere på disse dagene? Les mer her.

 
 

 

Annonsere?
Ta kontakt med vår salgsavdeling for spørsmål og henvendelser om annonsering på våre kanaler og tjenester.

 
 

 

Presse
Pressemeldinger, kommende høydepunkter på TV og kontaktinfo til våre mediekontakter finner du på vår pressetjeneste. Gå til Discovery Norges pressetjeneste

 
 

 

Adresse og kontortid
Våre kontorer er i Nydalen i Oslo, og vår resepsjon er bemannet man.- fre. kl. 08.00-15.30.
Postadresse Postboks 4800, 0422 Oslo, Nydalen
Besøk oss Nydalen allé 37A, 0484 Oslo

E-post resepsjon@discovery.com

 

 

SALG

          
 

Morten Dovland

Commercial Director

morten_dovland@discovery.com

Christian Hoftvedt

Sales Manager   

christian_hoftvedt@discovery.com

Christer D. Westberg Øyen

Key Account Manager & Head of Com. Sports

christer_oeyen@discovery.com

 
   
 

Heidi Kalmo

Key Account Manager

heidi_kalmo@discovery.com

 Martin Bekken

Key Ac. Manager & Dig. Specialist

martin_bekken@discovery.com

 Victoria Ernstsen

Programmatic Specialist

victoria_ernstsen@discovery.com

 
   
 

Cecilie Gleditsch

Key Account Manager

cecilie_gleditsch@discovery.com

 Torgeir Tegtmeie

Key Account Manager

torgeir_tegtmeier@discovery.com

 Nicholas Teigen

Account Manager

nicholas_teigen@discovery.com

 

Spør oss om annonsering
Har du spørsmål om annonsering på en av våre kanaler eller tjenester? Ta gjerne kontakt med oss. Vi forsøker så langt det lar seg gjøre å svare deg innen 24 timer.


BRANDCARE

       
 

 

Rikke Holler

Project Manager

rikke_holler@discovery.com

 

 

 

TRAFFIC

   
 

Marit Helen Øwre Klomstad

Senior Director of Revenue Management

marit_klomstad@discovery.com

 Karina Storstein

Commercial Planning Manager

karina_storstein@discovery.com

 

 

PRESSE

   
 

Espen Skoland

SVP Communications EMEA, operativ leder og ansv. red. i Norge

espen_skoland@discovery.com

Hanne McBride

Kommunikasjonsdirektør


hanne_mcbride@discovery.com

 


Alle mediekontakter

PARTNERSHIPS

   
 

Linda Vabø

Senior Director, Partnerships

linda_vaboe@discovery.com

Thomas Aass Thøgersen

Manager, Partnerships

thomas_aass_thogersen@discovery.com

 

Om oss

Copyright © 2008 – 2021
Discovery Norway

Discovery Norway

Besøksadresse:

Nydalen allé 37
0484, Oslo

Postadresse:
Postboks 4800,
0422 Oslo, Nydalen

E-post: resepsjon@discovery.com

Org.nr.: 831 193 042 MVA